Vi har f?tt henvendelser de siste dagene fra publikum om at noen utgir seg for ? v?re 北京比赛pk10开奖结果. De har f?tt e-post med beskjed om at de har vunnet en mobil. Dette er ikke fra Statistisk sentralbyr? og vi oppfordrer alle til ? slette den.

Navn Stilling Telefon Epost Forskningsomr?de Forskningsfelt

A

Aaberge, Rolf Forsker 48999121 Rolf.Aaberge@ssb.no Mikro?konomi
  • Inntektsfordeling
  • Kommunal ?konomi
  • Skatt
  • ?konomisk historie
Aasness, J?rgen Forsker 40902461 Jorgen.Aasness@ssb.no Offentlig ?konomi
    Andersen, Syn?ve Nygaard Forsker 21094392 Synove.Andersen@ssb.no Demografi og levek?r
    • Levek?r og sosial deltaking
    • Fruktbarhet og familiedemografi
    Andreassen, Leif Forsker II 21094847 Leif.Andreassen@ssb.no Mikro?konomi
      Andresen, Martin Eckhoff Forsker II 40239166 martin.andresen@ssb.no Offentlig ?konomi
        Aslaksen, Iulie Forsker I 21094581 Iulie.Aslaksen@ssb.no Energi- og milj??konomi
        • B?rekraftig utvikling
        • Klimapolitikk og ?konomi
        Aune, Finn Roar Seniorr?dgiver 21094441 finn.roar.aune@ssb.no Energi- og milj??konomi
        • Energi- og milj?politikk
        • Generelle likevektsmodeller
        • Klimapolitikk og ?konomi
        • Kraftmarkeder
        • Olje- og gassmarkeder

        B

        Barstad, Anders Forsker II 21094619 Anders.Barstad@ssb.no Demografi og levek?r
        • Levek?r og sosial deltaking
        Bensnes, Simon S?bstad Forsker II 41927081 Simon.Bensnes@ssb.no Offentlig ?konomi
          Berg, Oddmund F?rstekonsulent 41638170 Oddmund.Berg@ssb.no Makro?konomi
            Bergsvik, Janna F?rstekonsulent 40902497 janna.bergsvik@ssb.no Demografi og levek?r
            • Fruktbarhet og familiedemografi
            Bjertn?s, Geir H. M. Forsker I 40902511 geir.h.bjertnas@ssb.no Makro?konomi
            • Generelle likevektsmodeller
            • Klimapolitikk og ?konomi
            • Kraftmarkeder
            • Skatt
            Boug, P?l Forsker I 21094877 Pal.Boug@ssb.no Makro?konomi
            • Konjunkturanalyser og prognoser
            • Makro?konometrisk modellering
            • Tidsserie?konometri
            Brasch, Thomas von Forsker 21094270 thomas.vonbrasch@ssb.no Makro?konomi
            • Konjunkturanalyser og prognoser
            • Makro?konometrisk modellering
            • Makro?konomiske analyser
            • Tidsserie?konometri
            • ?konomisk vekst
            Bye, Brita Forskningsdirekt?r (fung.) 99621755 brita.bye@ssb.no
            • Energi- og milj?politikk
            • Generelle likevektsmodeller
            • Klimapolitikk og ?konomi
            • Offentlige finanser p? lang sikt
            • Teknologi, innovasjon og vekst
            • ?konomisk vekst
            B?, Erlend Eide Forsker II 21094599 Erlend.Bo@ssb.no Offentlig ?konomi
            • Skatt

            C

            Cappelen, ?dne Forsker 48882950 Adne.Cappelen@ssb.no Makro?konomi
            • Konjunkturanalyser og prognoser
            • Makro?konometrisk modellering
            • Makro?konomiske analyser
            • Tidsserie?konometri

            D

            Dalen, Hanne Marit Forskerrekrutt 21094842 HanneMarit.Dalen@ssb.no Energi- og milj??konomi
            • Energi- og milj?politikk
            • Husholdningers energiforbruk
            • Kraftmarkeder
            Dapi, Bjorn Forsker 97484863 Bjorn.Dapi@ssb.no Makro?konomi
              Dommermuth, Lars Forsker I 40902519 Lars.Dommermuth@ssb.no Demografi og levek?r
              • Fruktbarhet og familiedemografi
              • Levek?r og sosial deltaking
              Drange, Nina Forsker 21094833 Nina.Drange@ssb.no Offentlig ?konomi
              • Arbeidsmarked
              • Utdannings?konomi

              E

              Eika, Lasse Forsker II 99359714 lasse.eika@ssb.no Mikro?konomi
              • Income distribution
              • Arbeidsmarked

              F

              Fagereng, Andreas Forskningsleder 21094700 andreas.fagereng@ssb.no Makro?konomi
              • Sparing
              • Arbeidsmarked
              Fredriksen, Dennis Seniorr?dgiver 21094846 Dennis.Fredriksen@ssb.no Offentlig ?konomi
              • Pensjoner
              Fredriksen, presse, Kristin 97725927 Kristin.Fredriksen@ssb.no
                F?hn, Taran Forskningsleder 95867999 taran.faehn@ssb.no Energi- og milj??konomi
                • Energi- og milj?politikk
                • Generelle likevektsmodeller
                • Klimapolitikk og ?konomi
                • Teknologi, innovasjon og vekst
                • ?konomisk vekst

                G

                Gjefsen, Hege Marie Forsker 21094736 Hege.Gjefsen@ssb.no Offentlig ?konomi
                • Arbeidsmarked
                • Utdannings?konomi
                Grimsrud, Kristine M. Forsker 91545593 Kristine.Grimsrud@ssb.no Energi- og milj??konomi
                • Energi- og milj?politikk
                • Olje- og gassmarkeder
                • B?rekraftig utvikling
                Gunnes, Trude Forsker 40902462 Trude.Gunnes@ssb.no Offentlig ?konomi
                • Utdannings?konomi

                H

                Hagem, Cathrine Forsker 0 21094313 Cathrine.Hagem@ssb.no Energi- og milj??konomi
                • Energi- og milj?politikk
                • Klimapolitikk og ?konomi
                Halvorsen, Bente Forsker 0 21094910 Bente.Halvorsen@ssb.no Energi- og milj??konomi
                • Energi- og milj?politikk
                • Husholdningers energiforbruk
                • Inntektsfordeling
                • Konsumentatferd
                • Kraftmarkeder
                Halvorsen, Elin Forsker 21094809 elin.halvorsen@ssb.no Makro?konomi
                • Inntektsfordeling
                • Skatt
                • Sparing
                • Pensjoner
                Hammersland, Roger Forsker II 40902477 Roger.Hammersland@ssb.no Makro?konomi
                • Generelle likevektsmodeller
                • Makro?konometrisk modellering
                • Makro?konomiske analyser
                • Tidsserie?konometri
                • Konjunkturanalyser og prognoser
                Hansen, Mona Irene F?rstekonsulent 45221003 mona.irene.hansen@ssb.no Energi- og milj??konomi
                  Heide, Kim Massey Forsker 40905520 kim.massey.heide@ssb.no Offentlig ?konomi
                    Holm, Martin Blomhoff Forsker 46410134 Martin.Holm@ssb.no Makro?konomi
                      Holm?y, Erling Forsker 21094580 Erling.Holmoy@ssb.no Makro?konomi
                      • Generelle likevektsmodeller
                      • Makro?konometrisk modellering
                      • Makro?konomiske analyser
                      • Offentlige finanser p? lang sikt
                      • Pensjoner
                      • Skatt
                      • ?konomisk vekst
                      Holtsmark, Bjart Forsker 0 98836198 Bjart.Holtsmark@ssb.no Offentlig ?konomi
                      • Klimapolitikk og ?konomi
                      • Pensjoner
                      Huitfeldt, Ingrid Forsker 98455290 Ingrid.Huitfeldt@ssb.no Offentlig ?konomi
                        Hungnes, H?vard Forsker II 21094818 Havard.Hungnes@ssb.no Makro?konomi
                        • Konjunkturanalyser og prognoser
                        • Makro?konometrisk modellering
                        • Tidsserie?konometri

                        J

                        Jansen, Eilev S Forsker 0 21094907 Eilev.Jansen@ssb.no Makro?konomi
                        • Makro?konometrisk modellering
                        • Makro?konomiske analyser
                        • Tidsserie?konometri
                        Jia, Zhiyang Forsker II 21094862 Zhiyang.Jia@ssb.no Offentlig ?konomi
                        • Arbeidsmarked
                        Johed, Rosanna Nancy Isabellea F?rstekonsulent 97875123 Rosanna.Johed@ssb.no Demografi og levek?r

                          K

                          Kirkeb?en, Lars Johannessen Forsker II 21094213 lars.johannessen.kirkeboen@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Utdannings?konomi
                          Kolsrud, Dag Forsker II 21094424 Dag.Kolsrud@ssb.no Makro?konomi
                          • Makro?konomiske analyser
                          Kornstad, Tom Forsker I 21094827 Tom.Kornstad@ssb.no Mikro?konomi
                          • Arbeidsmarked
                          • Pensjoner
                          • Skatt

                          L

                          Lang?rgen, Audun Forsker I 21094997 Audun.Langorgen@ssb.no Mikro?konomi
                          • Inntektsfordeling
                          • Kommunal ?konomi
                          Larsen, Bodil Merethe Forsker I 21094937 bodil.merethe.larsen@ssb.no Energi- og milj??konomi
                          • Energi- og milj?politikk
                          • Husholdningers energiforbruk
                          • Konsumentatferd
                          Leknes, Stefan Forsker 21094703 stefan.leknes@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Befolkningsutvikling, flytting og d?delighet
                          • Regional ?konomi
                          • ?konomisk historie
                          • Arbeidsmarked
                          Lian, B?rd Seniorr?dgiver 21094621 Bard.Lian@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Inntektsfordeling
                          • Konsumentatferd
                          • Skatt
                          Lindholt, Lars Forsker I 21094811 lars.lindholt@ssb.no Energi- og milj??konomi
                          • Olje- og gassmarkeder
                          • Klimapolitikk og ?konomi
                          L?kken, Sturla A. Forsker 97149517 Sturla.Lokken@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Utdannings?konomi
                          • Fruktbarhet og familiedemografi
                          • Labour market

                          M

                          Modalsli, J?rgen Heib? Forskningsleder 41270978 Jorgen.Modalsli@ssb.no Mikro?konomi
                          • Inntektsfordeling
                          • ?konomisk vekst
                          • ?konomisk historie
                          Mogstad, Magne Forsker 0 40902495 Magne.Mogstad@ssb.no Mikro?konomi
                          • Arbeidsmarked
                          • Inntektsfordeling

                          N

                          Nesbakken, Runa Forsker I 21094952 Runa.Nesbakken@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Inntektsfordeling
                          • Skatt
                          Nyg?rd, Odd Erik Forsker 21094961 odd.erik.nygard@ssb.no Offentlig ?konomi
                          • Inntektsfordeling
                          • Konsumentatferd
                          • Skatt

                          O

                          Ouren, J?rgen Seniorr?dgiver 21094805 Joergen.Ouren@ssb.no Makro?konomi
                          • Makro?konometrisk modellering
                          • Statistisk konfidensialitet

                          R

                          Raknerud, Arvid Forsker 0 47397633 rak@ssb.no Mikro?konomi
                            Rybalka, Marina Forsker II 21094438 Marina.Rybalka@ssb.no Mikro?konomi
                            • Teknologi, innovasjon og vekst
                            • Virksomhetsatferd
                            • Arbeidsmarked
                            R?nning, Marte Forskningsleder 92238664 Marte.Ronning@ssb.no Offentlig ?konomi
                            • Utdannings?konomi

                            S

                            Segiet, Katarzyna Zuzanna F?rstekonsulent Katarzyna.Segiet@ssb.no Mikro?konomi
                              Skjerpen, Terje Forsker 0 21094813 Terje.Skjerpen@ssb.no Mikro?konomi
                              • Arbeidsmarked
                              • Virksomhetsatferd
                              • Konsumentatferd
                              • Tidsserie?konometri
                              Solbakken, Edda Torsdatter F?rstekonsulent 40902498 ets@ssb.no Mikro?konomi
                              • Inntektsfordeling
                              • ?konomisk vekst
                              • ?konomisk historie
                              Sparrman, Victoria Forsker 21094817 Victoria.Sparrman@ssb.no Macroeconomics
                              • Arbeidsmarked
                              • Makro?konometrisk modellering
                              • Makro?konomiske analyser
                              • Tidsserie?konometri
                              Stamb?l, Lasse Sigbj?rn Forsker I 21094505 lasse.sigbjorn.stambol@ssb.no Demografi og levek?r
                              • Arbeidsmarked
                              • Befolkningsutvikling, flytting og d?delighet
                              • Konjunkturanalyser og prognoser
                              • Makro?konometrisk modellering
                              • Makro?konomiske analyser
                              • Regional ?konomi
                              Storr?sten, Halvor Briseid Forsker I 21094209 halvor.storrosten@ssb.no Energi- og milj??konomi
                              • Energi- og milj?politikk
                              • Klimapolitikk og ?konomi
                              Str?m, Birger Seniorr?dgiver 21094855 Birger.Strom@ssb.no Makro?konomi
                              • Generelle likevektsmodeller
                              • Klimapolitikk og ?konomi
                              • Makro?konometrisk modellering
                              • Makro?konomiske analyser
                              • Offentlige finanser p? lang sikt
                              • ?konomisk vekst
                              St?len, Nils Martin Forsker 21094825 nils.martin.stolen@ssb.no Offentlig ?konomi
                              • Arbeidsmarked
                              • Offentlige finanser p? lang sikt
                              • Pensjoner
                              Syse, Astri Seniorforsker 47032304 Astri.Syse@ssb.no Demografi og levek?r
                              • Befolkningsutvikling, flytting og d?delighet
                              • Fruktbarhet og familiedemografi

                              T

                              Telle, Kjetil Forsker 21094982 Kjetil.Telle@ssb.no Demografi og levek?r
                              • Arbeidsmarked
                              Thoresen, Thor Olav Forsker 0 21094819 thor.olav.thoresen@ssb.no Offentlig ?konomi
                              • Arbeidsmarked
                              • Virksomhetsatferd
                              • Inntektsfordeling
                              • Konsumentatferd
                              • Skatt
                              • Sparing
                              T?nnessen, Marianne Seniorr?dgiver 21094321 Marianne.Tonnessen@ssb.no Demografi og levek?r
                              • Befolkningsutvikling, flytting og d?delighet

                              V

                              Vatt?, Trine Engh Forsker II 40902456 Trine.Vatto@ssb.no Offentlig ?konomi
                              • Arbeidsmarked
                              • Skatt
                              • Konsumentatferd
                              Vestad, Ola Lotherington Forsker 40902502 Ola.Vestad@ssb.no Mikro?konomi
                              • Pensjoner
                              • Arbeidsmarked
                              Vigran, ?sne Seniorr?dgiver 40902388 Asne.Vigran@ssb.no

                                W

                                Wennemo, Tom Seniorr?dgiver 21094874 Tom.Wennemo@ssb.no Mikro?konomi
                                • Inntektsfordeling
                                Wiik, Kenneth Aarskaug Forskningsleder 21094866 KennethAarskaug.Wiik@ssb.no Demografi og levek?r
                                • Fruktbarhet og familiedemografi